Sobota – 11.7.2020 – 1.zápasy štvrťfinále

Nedeľa – 12.7.2020 – 2.zápasy štvrťfinále

17:00 – Cabaj Rebels – HVTT Čermáň

18:00 – XIII. Légia – Devils

19:00 – Esá– Flyers

Informácie k zápasom playoff:

Hrá sa na 2 víťazné zápasy. V prípade stavu série 1:1 po dvoch zápasoch, tretí zápas sa bude hrať v piatok večer (presný čas sa zverejní, podľa toho, koľko sérií bude nerozhodných).

Semifinále začne v sobotu 18.7. prvými zápasmi (2. zápasy 19.7., prípadné 3. zápasy v piatok 24.7.).

Finálové termíny – 25.7., 26.7. a 1.8.

Zápasy o 3. Miesto sa hrať nebudú. Na 3.mieste sa umiestni porazený semifinalista, ktorý bol vyššie postavený z vyradených semifinalistov po základnej časti.

Hrací čas je 3*12 minút, v prípade remízy, nasleduje 5 minútové predĺženie a ak sa nerozhodne, tak samostatné nájazdy po 3 na každej strane, príp. po jednom až do rozhodnutia.

Vyššie postavený tím si pred zápasom vyberie striedačku, v prípade samostatných nájazdov, kto začína, atď.

Na každom zápase bude prítomný hlavný rozhodca, pomocný rozhodca a časomerač. Hlavný rozhodca sa môže poradiť s pomocným, v prípade nejasnej situácie, avšak konečné slovo má hlavný rozhodca.

Rozhodcovia majú nariadené trestať okrem faulov a prejavov nešportového správania aj každý náznak zbytočnej agresivity. Nechceme sa predsa pozabíjať!!! Takže poprosím krotiť emócie.

Na striedačkách budú len hráči, ktorí sú uvedení na súpiskách. V priestoroch boxu časomeračov a trestných lavíc, budú iba časomerač a rozhodcovia. Diváci budú v ochrannom pásme 1 meter od striedačky resp. boxu časomeračov.

10:00 – Lehota Vampires – Hornets Šaľa

Hrá sa na 2 víťazné zápasy. V prípade stavu série 1:1 po dvoch zápasoch, tretí zápas sa bude hrať ihneď po skončení druhého zápasu na jednu 10 minútovú tretinu. V prípade nerozhodného stavu aj v treťom zápase, budú nasledovať samostatné nájazdy po 3 na každej strane, príp. po jednom až do rozhodnutia.